Cześć! 

Skoro kliknąłeś w to wydarzenie, to prawdopodobnie masz w domu wałek do rolowania 🙂. Albo wręcz przeciwnie – nie masz, ale nosisz się z zamiarem kupienia… tylko nie do końca wiesz, jak dziada użyć.

Na szczęście jesteśmy my, a dokładniej Paweł, który już w przyszłą niedzielę pokaże Wam, do czego służy mała piłeczka (która swoją drogą ma u nas specjalną nazwę, ale może nie będziemy jej tutaj używać…), ta mała roleczka, duży wałek no i ta taka dziwna podwójna piłka z wgłębieniem na środku… (duoball w sensie… tej nazwy możemy użyć) .

Kiedy?

31 stycznia o godz. 18:00 spotkamy się online na Warsztacie z rolowania 📆Ale okej, koniec pitu pitu, teraz twarde info, czego właściwie możesz się spodziewać po tym warsztacie:🎯 

Co właściwie kryje się pod terminem „rolowanie mięśni”🎯 Co współczesna literatura mówi o rozluźnianiu mięśniowo- powięziowym?🎯 

Rozbijanie punktów spustowych, rozciąganie mięśnia, zwiększanie wydajności sportowca, czyli powszechnie panujące mity🎯 

Jakie są fakty i jakie korzyści płyną z używania rollera?
Czym różni się wałek od piłeczki i do czego nam potrzebny duoball (podwójna piłka)

Przed, po, w trakcie treningu? Jak wpleść rolowanie do swojego planu treningowego i codzienności.

Podstawowe techniki automasażu. Jak się rolować?

Praktyczny warsztat pracy z wałkiem, piłką i resztą przyrządów.

Czas trwania

Warsztat potrwa ok. 2️⃣h (u nas czas to pojęcie względne, więc uzbrójcie się w jego zapas 😁) i prócz części teoretycznej odbędzie się również wspólne rolowanie na żywo (psst… czyli, że musisz wygrzebać ten wałek spod łóżka 😉).Przewidujemy oczywiście czas na zadawanie pytań 🤔, a cały webinar zostanie 🎥 nagrany (np. jeśli w danym dniu nie możecie w nim uczestniczyć) 🎥Jeśli nie posiadacie rollera, jeszcze zdążycie go u nas nabyć – mamy kilka naszych Warsztatowych (logowanych) zestawów do rollowania, które możecie u nas nabyć. Dla osób zakupujących zestaw przewidziana jest spora zniżka na nasz webinar.

Jak się zapisać?

Nic prostszego! Wchodzimy w link: https://webinarzrolowania.konfeo.com/
I klikamy ✅zielony przycisk REJESTRUJ✅💲

Koszt?

To tylko 55 zł💲. Strona przeprowadzi Was przez proces zapłaty, a w dniu webinaru otrzymacie od nas maila z danymi do zalogowania się na platformie, gdzie się spotkamy.

Serdecznie Was zapraszamy! ❤
Pokaż mniej