O klubie - fitness Tychy - Warsztat formy

O klubie

 

„Mogą mówić, że jes­teśmy wa­riata­mi. Jed­nak to my żyje­my całym ser­cem, ma­my pas­je, am­bicje, marze­nia... Ma­my cel.”

 

Pomysł na klub zrodził się z pasji. Z pasji do sportu, aktywności i odrobiny szaleństwa.

WARSZTAT FORMY – to więcej niż klub fitness. To przede wszystkim zespół pasjonatów, dla których sport jest sposobem na życie. To ambitni, wykwalifikowani i pozytywni ludzie, dla których w pracy instruktora najważniejszy jesteś Ty!

W naszym klubie chodzi o coś więcej niż ćwiczenia fizyczne. Nasz klub to również atmosfera i uśmiech. Chcemy pokazać Wam, że klub fitness może być miejscem, w którym, i z którym można się zaprzyjaźnić :)

Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie  - możesz liczyć na nasze wsparcie. Pomożemy Ci wyznaczyć cel, zaplanujemy trening i będziemy wspierać w konsekwentnej realizacji... Z efektów rozliczysz się sam! :)

Zespół
Warsztatu Formy


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.
multi sport ok system OBSŁUGUJEMY KARTY
Projekt i realizacja: strony www katowice