Opłaty - fitness Tychy - Warsztat formy

Cennik

CENNIK ważny od 04.01.2017r

 

PAKIET

BEZ ZOBOWIĄZAŃ

- karnet 1 miesięczny

- brak umowy

DLA WYTRWAŁYCH

- abonament na czas nieokreślony

- 1 miesięczny okres wypowiedzia

DLA WYGODNYCH

- abonament na czas nieokreślony

- 1 miesięczny okres wypowiedzenia

- forma płatność - polecenie zapłaty

1 Wejście 30 zł    
4 Wejścia 80 zł  70 zł 65 zł
8 Wejść 135 zł 125 zł  115 zł

WF FORMA

- OPEN 

159 zł 129 zł  119 zł

WF FORMA

- PORANEK 

 

109 zł 99 zł 89 zł

FORMA PŁATNOŚCI

GOTÓWKA, KARTA, ONLINE GOTÓWKA, KARTA, ONLINE POLECENIE ZAPŁATY*(3)
  1. Jednorazowa (bezzwrotna) opłata za wydanie karty członkowskiej - 10 zł
  2. Rezerwacja zajęć dla posiadaczy karnetów OPEN oraz karty systemów zewnętrznych (OkSystem/FitProfit/Multisport) wymaga uiszczenia kaucji zwrotnej w wysokości 15 zł na poczet nieodwołanych zajęć (brak odwołania zająć na 3 h przed zajęciami). Brak odwołania zajęć powoduje utratę kaucji i konieczność ponownego jej uiszczenia. 
  3. Abonament na czas nieokreślony oznacza konieczność pełnego miesięcznego wypowiedzenia (licząc od dnia wykupienia pierwszego karnetu). Wypowiedzenie można złożyć w klubie na formularzu klubowym. Przykład 1: kupiłeś karnet w dniu w dniu 14 stycznia, 20 kwietnia składasz wypowiedzenie (po 14 dniu miesiąca), co oznacza, członek klubu jest zobowiązany do zapłaty za karnet do dnia 14 czerwca (dodatkowy jeden pełny miesiąc rozliczeniowy wypowiedzenia). Przykład 2: kupiłeś karnet w dniu w dniu 14 stycznia, 13 kwietnia składasz wypowiedzenie (przed 14 dniem miesiąca), co oznacza, że istnieje obowiązek zapłaty za karnet do dnia 14 maja. Wypowiedzenie można złożyć po miesięcznym okresie członkostwa w Klubie.
  4. Abonament Dla Wygodnych stosuje się od początku miesiąca w którym bank zaakceptował polecenie zapłaty. W razie odwołania polecenia zapłaty, klient zobowiązany jest do uiszczenia stawki Dla Wytrwałych od początku miesiąca w którym polecenie zapłaty zostało odwołane. Do czasu akceptacji polecenia zapłaty przez bank, Klienta obowiązuje stawka Dla Wytrwałych.
  5. Abonament 4 Wejścia oraz 8 Wejść w wariancie Dla Wytrwałych oraz Dla Wygodnych automatycznie przedłuża się następnego dnia po wykorzystaniu ostatniego wejścia lub następnego dnia po każdym kolejnym zakończonym miesiącu trwania umowy . Okres wypowiedzenia został opisany w punkcie 3.
  6. Pakiet WF FORMA - PORANEK umożliwia korzystanie z zajęć wyłącznie w godzinach 6.00-12.00

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.
multi sport ok system OBSŁUGUJEMY KARTY
Projekt i realizacja: strony www katowice