Kobieta w warsztacie - fitness Tychy - Warsztat formy

Kobieta w warsztacie

Bez względu na to czy jesteś zapracowną mamą, która w końcu chciałaby zrobić coś dla siebie i pozbyć się nagromadzonych w czasie ciąży kilogramów, czy osobą, która chciałaby po prostu zadbać o swoją kondycję - pamiętaj, że fitness to nie tylko ćwiczenia fizyczne, to również sposób na życie. To jeden za sposobów rozładowywania stresu i pozytywnego ładowania „akumulatorów”. W czasie ćwiczeń fizycznych wydzielają się endorfiny, czyli hormony szczęścia, co powoduje, że po zajęciach czujesz się szczęśliwa, masz poczucie dobrze spełnionego obowiązku i radości z tego, że zrobiłaś coś dla siebie.

Wyjście do klubu fitness, to nie tylko wyjście na zajęcia. To również okazja do poplotkowania przy dobrej kawie, spotkania ze znajomymi i wspaniała odskocznia od tzw. ”prozy życia” :)

Będąc kobietą w Warsztacie Formy mozesz skorzystać z każdej formy zajęć. Określ tylko swój cel i wybierz  zajęcia pod kątem własnych upodobań.

A jeśli któregoś dnia naprawdę nie będzie Ci się chciało ćwiczyć - wpadnij po prostu na dobrą kawę! :))))


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.
multi sport ok system OBSŁUGUJEMY KARTY
Projekt i realizacja: strony www katowice