WF Senior - fitness Tychy - Warsztat formy

NawigacjaWF Senior

Rozwój psychofizyczny człowieka szacowany jest na pierwsze 25 lat życia. Niemniej wiek z dowodu osobistego rzadko pokrywa się z wiekiem organizmu. Program Senior, obejmujący szereg zajęć z zakresu gimnastyki rehabilitacyjnej i prozdrowotnej, ma służyć znacznemu spowolnieniu procesu starzenia się organizmu, poprawie samopoczucia, a także odbudowaniu i wzmocnieniu poszczególnych organów i komórek.

Program zajęć, ściśle dostosowany do umiejętności poszczególnych uczestników nastawiony jest na poprawę motoryki, zmniejszenie ryzyka urazów, eliminację ośrodków bólu, z nastawieniem na bóle stawowe.

Regularne wykonywanie ćwiczeń korzystnie wpływa na wszystkie podstawowe funkcje organizmu - poprawia przemianę materii, chronią przed rozwojem cukrzycy, miażdżycy czy choroby wieńcowej.

ELEMENTY PAKIETU

  • program zajęć dostosowany do umiejętności poszczególnych uczestników zajęć
  • karnet Open w godzinach 10:00 - 16:00
  • miesięczny koszt - 79zł
  • możliwość korzystania z indywidualnych konsultacji dietetyka i fizjoterapeuty (za dopłatą)

 

 

 

Powrót do listy

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.
multi sport ok system OBSŁUGUJEMY KARTY
Projekt i realizacja: strony www katowice