WF pływanie - fitness Tychy - Warsztat formy

NawigacjaWF pływanie

Pływanie jest dyscypliną holistycznie wpływającą na sylwetkę – pozytywnie wpływa na rozwój mięśni, kształtuje sylwetkę i wspomaga rozwój układu kostnego. Z tego powodu pływanie jest jedną z najchętniej wybieranych dyscyplin sportowych dla dzieci i młodzieży znajdujących się w okresie dojrzewania.
 
Treningi pływackie w Warsztacie Formy prowadzone są pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów pływania, absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego oraz Szkół Mistrzostwa Sportowego.
 
Zajęcia organizowane są w niewielkich grupach, z podziałem na kategorie wiekowe, by możliwie w pełni dostosować się do oczekiwań rodziców. W efekcie 20-godzinny program przygotowany przez Instruktorów Warsztatu Formy pozwala na zdobycie podstawowych umiejętności pływackich.

DLA

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach:

  • dzieci w wieku 5-8 lat, które zaczynają swoją przygodę z pływaniem 
  • dzieci w wieku 9-13 lat, które dążą do poprawy swoich umiejętności

ELEMENTY PAKIETU

  • 20 godzin lekcyjnych zajęć pływackich
  • zajęcia 2 razy w tygodniu - wtorki o 17:00 i piątki o 18:00

MIEJSCE PROWADZENIA ZAJĘĆ

  • Tychy, al. Niepodległości 190 (SP nr 19)

 

ROZPOCZĘCIE KURSU 20.10.2015
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, OBOWIĄZUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Powrót do listy

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.
multi sport ok system OBSŁUGUJEMY KARTY
Projekt i realizacja: strony www katowice