WF Fitmama - fitness Tychy - Warsztat formy

NawigacjaWF Fitmama

Zostałaś mamą! To powód do ogromnej radości, a jednocześnie wyzwanie. Znalezienie chwili wytchnienia w ciągu dnia, którą możesz przeznaczyć dla siebie często jest poza zasięgiem młodej mamy. Jesteś zbyt zajęta zmianą pieluch, karmieniem, prasowaniem, gotowaniem i tysiącem innych czynności, których domaga się dziecko.

Z drugiej strony chcesz jak najszybciej wrócić do poprzedniej sylwetki,a twój organizm jak nigdy potrzebuje aktywności fizycznej, którą musiałaś ograniczyć w trakcie ciąży.

W programie FITMAMA łączymy przyjemne z pożytecznym. Wspólne ćwiczenia mamy z dzieckiem pod okiem doświadczonego trenera fitness pozwolą Ci na pracę nad swoim ciałem i kondycją, a Twojemu dziecku dostarczą wiele radości ze wspólnie spędzanych chwil z mamą.

Zajęcia prowadzone są pod okiem doświadczonego instruktora fitness, a zarazem młodej mamy - osoby, która kilka miesięcy temu urodziła dziecko i całkiem niedawno mierzyła się z wyzwaniami, które teraz stoją przed Tobą!

Trening możesz już zacząć po 8 tygodniach od porodu naturalnego i po 12 tygodniach od cesarskiego cięcia.   

DLA

  • szukających motywacji we wspólnym poszukiwaniu wymarzonej sylwetki
  • osób, które chcą zadbać o swoją kondycję jednocześnie zapewniając dziecku wiele radości

ELEMENTY PAKIETU

  • specjalne, dodatkowe zajęcia dedykowane wspólnemu treningowi mamy z dzieckiem
  • karnet Open dla mamy
  • warsztaty żywieniowe dostosowane dla młodych mam w okresie karmienia
  • opieka trenerska

 

Szczegółowe informacje - 790 89 13 13

Powrót do listy

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.
multi sport ok system OBSŁUGUJEMY KARTY
Projekt i realizacja: strony www katowice